Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

שאלות? יש לנו את התשובות

מוצרים

האם יש חומר משמר במוצרי טבעול?

מוצרי טבעול לא מכילים חומרים משמרים כלל. שימור המוצרים והערכים התזונתיים נעשה בטכנולוגית הקפאה מהירה fast freeze המסייעת לשמור על ערכם התזונתי של הרכיבים.

האם מוצרי טבעול טבעוניים?

חלקם טבעוניים. אנו מציינים על האריזות ובאתר האינטרנט באמצעות חותמות אילו מוצרים צמחוניים ואילו מוצרים טבעוניים. בנוסף, תוכלו לבחור לראות את המוצרים הטבעוניים בלבד בעמוד המוצרים באתר שלנו.

האם מוצרי טבעול נטולי גלוטן?

המוצר "שניצל תירס ללא גלוטן" אינו מכיל גלוטן. עם זאת, כל המוצרים שלנו עלולים להכיל שאריות של גלוטן. לצערנו, אין באפשרותנו להפריד באופן מוחלט את הייצור של מוצרים ללא גלוטן מהייצור של המוצרים שמכילים גלוטן.

איזה שינויים עשיתם בטבעול לקראת עמידה בחוק סימון המזון 2020-2021?

לאורך השנים ערכנו הפחתות נתרן הדרגתיות במוצרים, וזאת כדי להבטיח לצרכן מוצר טוב ומזין יותר ללא פגיעה בטעם. 
לקראת ההכנות לחוק סימון המזון רוב מוצרינו עמדו ברף שנקבע ובמוצרים אחדים נעשו הפחתות בלבד, ללא הוספה של רכיבים ממסכים.
אף מוצר ממגוון מוצרינו לא מסומן באדום.

איך לבשל את מוצרי טבעול לפני האכילה?

אנא בידקו על האריזה של כל מוצר את אופן ההכנה והזמנים. רוב מוצרינו מותאמים להכנה בתנור, במחבת וחלקם גם מתאימים להכנה על מנגל.

מה ההבדל בין מוצרים מסדרת 99 קלוריות לשאר המוצרים?

המוצרים בסדרת 99 קלוריות מכילים רכיבים איכותיים ומהווים מנה מזינה כמו כל שאר מוצרי טבעול, אך נותנים מענה לצורך במנה קלורית מדודה. במקרה של מוצרים מקבילים מסדרות שונות כמו שניצל תירס ושניצל ברוקולי, מדובר במוצרים שונים בעלי מתכון שונה ורכיבים שונים. 

ממה עשויים מוצרי טבעול?

רוב מוצרינו מכילים חלבוני סויה. אנו משתמשים גם במגוון רחב של ירקות, קטניות ודגנים. לתיבול, אנו מוסיפים עשבי תיבול ותבלינים שמשלימים את המתכון.

למה אתם משתמשים בסויה במוצרים שלכם?

אנחנו משתמשים בחלבון סויה מכיוון שהוא חלבון מלא - מה שאומר שהוא מכיל את כל חומצות האמינו החיוניות שגופנו אינו מסוגל לייצר, ולכן חשוב לקבל אותן מהמזון שלנו. בנוסף, חלבון סויה קל מאוד לעיכול.

איך אתם מעבדים את פולי הסויה שבמוצרים שלכם?

אנו משתמשים בחלבון סויה שלא עבר תהליך של הנדסה גנטית. חלבון זה מתקבל מפולי סויה שהוציאו מהם את השומן, בישלו אותם תחת לחץ וייבשו אותם. תהליך זה מעניק לסויה מרקם סיבי בעל מראה דומה לשל בשר. לחלבון סויה מרקמי אין הרבה טעם. הדבר הופך אותו לרכיב חלבון מרתק כי אנחנו יכולים להוסיף תבלינים ועשבי תיבול כדי ליצור מוצר טעים ומזין מאוד.

מאיפה מגיעה הסויה שבמוצרי טבעול?

50% מן הסויה במוצרים שלנו מגיעים מארצות הברית ו-50% מגיעים מסרביה. המטרה שלנו היא להשתמש בעתיד בסויה שמקורה מאירופה בלבד.

מהו מתיל תאית ולמה אתם משתמשים בו בחלק מן המוצרים שלכם?

מתיל תאית הוא סיב צמחי ואנו משתמשים בו כתחליף לביצה בחלק מן מוצרינו. כמות קטנה של מתיל תאית מסייעת לערבב את כל המרכיבים יחדיו, תוך שמירה על יציבות המוצרים שלנו ועל עסיסיותם. הוא בטוח לשימוש לחלוטין.

מידע תזונתי

איזה עוד שינוי קרה בעקבות חוק סימון המזון?

בעבר לא חישבו את הערך הקלורי של הסיבים התזונתיים, כיום הסיבים מקבלים ערך קלורי של 2 קלוריות ל-1 גרם סיבים.
עם חוק המזון התווספה ברשימת הרכיבים שורה של כמות הסוכרים במוצר, חשוב להדגיש כי הסוכר במוצר לאו דווקא סוכר לבן וכי ישנו סוכר טבעי המצוי ברכיבים כגון בתירס, תפו"א, גזר ועוד.

האם יש חשש או הגבלה בצריכה של סויה וטופו?

במרץ 2017 עמותת הדיאטנים בשילוב משרד הבריאות פירסמו נייר עמדה על ההשפעות הבריאותיות של הסויה ובו נכתב:
''המסקנה העולה מסקירת המחקרים היא שצריכת סויה הינה בטוחה בכל שלבי החיים לרבות: ינקות, ילדות והתבגרות, הן בקרב גברים והן בקרב נשים. היא אף עשויה לספק יתרונות במצבים בריאותיים''
 

האם מוצרי טבעול מועשרים בוויטמין B12 ובברזל?

מוצרי טבעול אשר מחליפים את המנה העיקרית הבשרית לרוב מכילים העשרות וזאת כדי להבטיח לקהל הטבעוניים /צמחוניים / מפחיתי הבשר, מקור לברזל וויטמין B12 עבור שמירה על תזונתם.

איך אדע מהי המנה המומלצת בשבילי?

בכל אריזה אנו מציינים את גודל המנה המומלצת והערך התזונתי למנה (המלצה כללית לבנאדם בוגר ובריא) על מנת לעזור לצרכנים שלנו בשמירה על תזונה מאוזנת. 

האם איכות החלבון במוצרי טבעול משתווה לאיכות חלבון ממקור בשרי?

אנו משלבים במוצרינו חלבון באיכות גבוהה, הן על בסיס חלבון סויה אשר מכיל את כל חומצות האמינו החיוניות, כלומר מהווה חלבון מלא, והן בשילוב של חלבון ביצה, חיטה וסויה.

קיימות

האם הסויה במוצריכם מגיעה ממקור בר קיימא?

כל הספקים של טבעול נבדקו ועומדים בתקן המקור האחראי של חברת-האם שלנו Nestlé. כל הספקים שלנו - ביניהם חקלאים וסוחרים של סויה - צריכים לעמוד בדרישות הללו, כולל שמירה על זכויות אדם והבטחה שכל חומרי הגלם שמקורם באזורים מיוערים לא גרמו לבירוא יערות.

בנוסף, חברת Nestlé חברה ב"שולחן העגול של סויה אחראית" - יוזמה שמטרתה לקדם את הדיאלוג העולמי בתחום ייצור סויה בר קיימא מבחינה כלכלית, חברתית וסביבתית. 

האם הסויה שבה אתם משתמשים עברה תהליך של הנדסה גנטית?

לא, אנו משתמשים בפולי סויה NON-GMO שלא עברו תהליך של הנדסה גנטית 

למה אתם משתמשים בפלסטיק באריזות שלכם?

מכיוון שטרם מצאנו חלופה טובה יותר שמבטיחה את בטיחות המוצרים. דבר זה חיוני כדי לוודא שהאוכל יישאר בטוח לאכילה וישמור על טעמו הטוב ביותר עד להגעתו אל הצלחת שלכם, ובנוסף כדי להימנע מבזבוז מזון שמהווה בעיה סביבתית חמורה.

עם זאת, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם "המכון למדעי האריזה" של חברת-האם שלנו, Nestlé, אשר משקיעה מאמצים רבים במציאתם של חומרי אריזה ידידותיים לסביבה.  

האם ניתן למחזר את האריזות שלכם?

כן, כל עוד משליכים אותן לפח המחזור הנכון. יש להשליך את מגש הפלסטיק ואת נייר הכסף העליון לפח המיועד לפלסטיק, ואת שרוול הקרטון יש להשליך לפח המיועד לנייר. במבחר המוצרים הקפואים שלנו, יש להשליך את קופסאות הקרטון לפח המיועד לנייר ואת השקיות יש להשליך לפח המיועד לפלסטיק.

אנחנו עיצבנו את האריזות שלנו באופן שיקל על תהליך המחזור ויבטיח שימוש חוזר בהן:

- אנחנו עוברים ממגש ירוק רגיל למגש חסר צבע כי הצבעים מפחיתים את ערכם של החומרים הממוחזרים.

- קיימים סוגים שונים של פלסטיק ואנחנו משתמשים בפוליפרופילן כי יכולת המחזור במדינות שבהן אנחנו מוכרים את מוצרינו מתאימה יותר למחזור של חומר זה.

- שרוולי הקרטון וקופסאות הקרטון עשויים מעץ מיערות ברי קיימא באירופה.

לשאלות ופניות נוספות

Mexican Tacos with Vegan Nuggets
עשה לך חשק לנסות את כל הטוב הטבעולי הזה?

קבלו את כל המתכונים המגרים שלנו, הטבות בלעדיות וטיפים טבעוליים ישר למייל שלכם

aeead5804e79ff6fb98b2039619c5230_200828_MEDIAMONKS_GG_Spicytarian.jpg
עשה לך חשק לנסות את כל הטוב הטבעולי הזה?

קבלו את כל המתכונים המגרים שלנו, הטבות בלעדיות וטיפים טבעוליים ישר למייל שלכם